Czerwcowa korekta rozkładu jazdy na Podkarpaciu

Marek Radkowski   30 maja 2007   Możliwość komentowania Czerwcowa korekta rozkładu jazdy na Podkarpaciu została wyłączona

W dniu 1 czerwca br. nieznacznym zmianom ulega rozkład jazdy pociągów na podkarpackich szlakach. W porównaniu do sąsiednich województw zmiany można określić kosmetycznymi.
Zmienią się nieznacznie godziny kursowania pociągów lokalnych na linii z Dębicy do Tarnobrzega (wydłużenie czasu jazdy o 3 min.), ze Stalowej Woli do Lublina, i z Rzeszowa do Dębicy. Większe zmiany czekają podróżnych korzystających z linii Przeworsk-Stalowa Wola. Pociąg 23445 St.Wola Rozwadów-Przeworsk dotychczas skomunikowany z pociągiem „Przemyślanin” do Szczecina i Świnoujścia odjeżdżający dotychczas o godz. 17.03 pojedzie o 18.35 Skład o 14.25 zyska skomunikowanie w Przeworsku z pociągiem do Rzeszowa. Pociąg 20120 z Przeworska do Rzeszowa zamiast o 19.35 pojedzie o 23.12. W komunikacji dalekobieżnej nieznaczna korekta dotyczy godzin odjazdów i przyjazdów (pociągi San, Hetman, Solina, Wisłok oraz sezonowy do stacji Hel)
Zdjęcia: Dariusz Krysztofiak
Źródło: www.pkp.pl