Nisko/Rzeszów/Dębica – Podwójna wpadka Cargo

Bartłomiej Samojeden   4 marca 2007   Możliwość komentowania Nisko/Rzeszów/Dębica – Podwójna wpadka Cargo została wyłączona

1. W dniu 3.03.2007 „San” z Przemyśla do Warszawy Zachodniej był prowadzony lokomotywą SU45-137, z powodu awarii ET22 numeru bliżej nieokreślonego. Pociąg ten opóźniony o ponad godzinę został uchwycony na przystanku Nisko Osiedle:

2. Również w dniu 3.03.07 opóźnieniu o 150 minut uległa Zamojska część pociągu pośpiesznego „Roztocze”. Powodem była awaria lokomotywy SU45-154 (ta sama która zdefektowała z tym pociągiem kilka dni wcześniej) gdzieś na wschodnich rubieżach naszego kraju. Przemyska część „Roztocza” nie czekała na część zamojską i planowo odjechała do Wrocławia. Pasażerów z części zamojskiej przyprowadzonej przez zastępczą SU45-172 przesadzono w Rzeszowie do przytrzymanych w tym celu „Bieszczad”. Z powodu opóźnienia „Roztocza” opóźnienia doznał również „Hetman”, który w Dębicy musiał oczekiwać ponad 40 minut na podsył lokomotywy z opóźnionego „Roztocza”. Dodatkowo w Stalowej Woli Rozwadowie zrobiono nieplanową zmianę lokomotywy co spowodowało dodatkowe opóźnienie.

Zdjęcia: Bartłomiej Samojeden
Źródło: informacja własna